Series
Ratings
43
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5