Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0- i LoVe YuuuRated ★ 2.5
- So, How will you live today?Rated ★ 1.5
MM, UH, OH, AHRated ★ 4.0- Melting My MomRated ★ 3.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5- The Final SemesterRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0