Movies
Ratings
484
F1: The MovieRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 1.5
DemolitionRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Catching Fire: The Story of Anita PallenbergRated ★ 3.5
KIXRated ★ 3.5
La PalisiadaRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5