Movies
Ratings
85
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 1.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0