Titles you rated
Transformers OneRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0