Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0