Movies
Ratings
452
Green BookRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5