Titles you rated
The Old OakRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0