Movies
Ratings
305
The Terror LiveRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.5