Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- 不能犯Rated ★ 2.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
LegionRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0
I am Reiko Shiratori!Rated ★ 1.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
MOZU Season2 ~幻の翼~Rated ★ 3.0