Movies
Ratings
225
Fists of LegendRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0