Titles you rated
Fashion KingRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0