Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
JawsRated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0