Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 3Rated ★ 3.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0