Titles you rated
- 2022 Youngtak Concert: The MovieRated ★ 5.0
The Devotion of Suspect XRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5