Titles you rated
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
HandphoneRated ★ 3.0