Titles you rated
The Children's TrainRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 5.0
The Photographer of MauthausenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Boxing HelenaRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
The SurvivalistRated ★ 4.0