Series
Ratings
18
DisenchantmentRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- HD TV Cultural Center: The Buckwheat SeasonRated ★ 1.5
- YeokmaRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5