Movies
Ratings
656
F1: The MovieRated ★ 5.0- Hansan ReduxRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5