Titles you rated
Shazam!Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0
PietaRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 1.0