Titles you rated
AladdinRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
First ManRated ★ 5.0
Rebel in the RyeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0