Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0