Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
BargainRated ★ 1.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0