Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
RoboCop 2Rated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0