Titles you rated
VolcanoRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
TronRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
CrankRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0