Titles you rated
The Lost DaughterRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 2.5
Bone TomahawkRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The Railway ManRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 2.0