Titles you rated
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5- Orphan BlackRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5