Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Watching the DetectivesRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0