Titles you rated
Inside Job Part 2Rated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0