Movies
Ratings
319
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
The PlanRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Swiss Army ManRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
One Way TripRated ★ 3.0