Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5