Titles you rated
ElfRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5