Titles you rated
Miller's CrossingRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
Death ProofRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0