Movies
Ratings
1047
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Look Both WaysRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
The Man from TorontoRated ★ 3.5
SpiderheadRated ★ 2.5