Series
Ratings
209
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5