Titles you rated
HeartstoneRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
3 GenerationsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0