Series
Ratings
44- Cupid FactoryRated ★ 3.5
- Eun ShilRated ★ 3.0
- Into the SunlightRated ★ 3.5
- My Love PatzziRated ★ 3.0
- IslandRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Spring DayRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 2.5