Titles you rated
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.5