Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0