Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 1.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 2.0