Titles you rated
PredestinationRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0