Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5