Series
Ratings
46
Liar GameRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 4.0
City HallRated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0