Series
Ratings
60
SignRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 0.5
Search: WWWRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5