Movies
Ratings
331
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 1.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 2.5
StorksRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.5