Series
Ratings
20
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0