Series
Ratings
198
Bloom Into YouRated ★ 4.0
My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!Rated ★ 3.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0- Europe Outside Your Tent Season 4Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0