Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0