Series
Ratings
49
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Revolutionary LoveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0