Movies
Ratings
22
LUCK KEYRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5